košík je prázdný

Ceník poštovného

 

Zboží je odesíláno zásilkovou službou České pošty . Poštovné nad 2. 000,-- Kč ZDARMA.

 

Způsob dopravy    Cena Poznámka
   Platba na účet předem       89,-- Kč       Číslo účtu a variabilní symbol k provedení platby Vám zašleme po přijetí objednávky. + Dopravné ČESKÁ    POŠTA doporučeně 80,-Kč
Poštovné nad 2. 000,-- Kč ZDARMA
   Platba fakturou 80,-- Kč       Pouze pro školy a školská zařízení. Poštovné nad 2. 000,-- Kč ZDARMA

 

Tyto dodací a obchodní podmínky jsou platné a účinné od 1. 1. 2017, v aktualizované verzi pro konkrétní smluvní vztah vždy ke dni odeslání objednávky (dílčí kupní smlouvy), případně ke dni podpisu smlouvy, je-li smlouva uzavírána písemně.

 

Prodávající je povinen objednané zboží dodat bez zbytečného odkladu. Dodací lhůta počíná běžet dnem přijetí úhrady za zboží prodávajícím do dne, kdy je zboží vyexpedováno. Expediční lhůta je 3 dny pro zboží, které je na skladě. Pokud je zboží v daný okamžik vyprodáno a musí se objednat v zahraničí, pohybuje se dodací lhůta od 2 do 8 týdnů, v závislosti na nakladatelstvích a zahraničních distribučních firmách. O takovýchto okolnostech bude kupující informován nejpozději do 3 pracovních dnů. V případě, že prodávající nemá na skladě všechny tituly, které jsou předmětem objednávky, nebo tituly nejsou v požadovaném množství, budou dále evidovány a dodány v době disponibility (není-li dohodnuto jinak). 

©{2017} Miroslav Zajíček - Učebnice MZ. All Rights Reserved. Designed By Banesoft, s. r. o.

Hledat titul